נפתחה ההרשמה לקייטנות הקיץ!

הוראה מתקנת

ניתן לקבל גם שיעורים בהוראה מתקנת לתלמידים שזקוקים לחיזוק ותגבור.

הלמידה בזוגות בעלות של 60 שקל לשיעור

הלמידה הפרטנית בעלות של 80 שקל לשיעור

דילוג לתוכן