כיתת הכנה לכיתה א' תפתח ביום ראשון ה-18/4

שלום כיתה א

שלום כיתה א'

ביום שלאחר פסח כולנו מבינים שבעצם, זה הזמן להתכונן לקראת המעבר המרגש מהגן לבית הספר. השנה, שהיתה חריגה וקשה מכל בחינה אפשרית ובעיקר בשגרת הבית והלימודים עקב מגיפת הקורונה, לא יצא להורים רבים לחשוף את ילדי גן החובה למפגש שארוך ממפגש שיר וריקוד בגן, לתוכן שמתאים לכיתת הלימודים ולהתפנות בניחותא למאמץ הכרת השפה, האותיות, עולם המספרים והחשיבה הכמותית.

מרכז הלמידה במתנ"ס פותח בימים אלה סדנת הכנה לכתה א' בפורמט נינוח ומתמשך של שני מפגשים בשבוע. ההורים מוזמנים להחליט על פי שיקול דעתם את משך ההשתתפות ורכזת ההשכלה במתנ"ס, חיה מלאך אשר לימדה בביה"ס "שיפמן" מעל 30 שנה מסבירה: "לכל ילד/ה יש קצב התקדמות אישי והמטרה היא להכיר לילדי גן החובה את חוויית השיעור, הכיתה, השינוי הצפוי מיום הלימודים שבגן. כל אלה עוד מעבר לתכנים אשר יועברו לילדים בדרך של משחקים, משימות ויצירה."

בסדנת הכנה לכתה א' יעסקו הילדים בתכנים  בתחום השפתי, הכרת האותיות, חלוקה להברות, מודעות פונולוגית. בתחום החשבוני הילדים יכירו את עולם המספרים והבנת הכמויות. הכרת מושגים הקשורים להתמצאות במרחב. ניישם גם תרגול  מיומנויות מוטוריות בדרך של משחק חוויתי ומהנה.

בסדנה שתתחיל ביום ראשון ה-18/4 ותימשך עד סוף חודש יולי, יתקיימו 2 שיעורים בשבוע בימים ראשון ושלישי. המפגשים יחלו בשעה 17:00 בקבוצות קטנות ומספר המקומות מוגבל ל- 10 ילדים בקבוצה.

בנוסף, מרכז הלמידה במתנ"ס פותח לבקשת ההורים גם חוג A, B, C לתלמידי כיתות א' וב' שרוצים להכיר את השפה האנגלית על צליליה בגישה חדשנית ואומנותית.

לפרטים נוספים והרשמה כדאי להתקשר למתנ"ס אל חיה מלאך: 04-8571102

 

דילוג לתוכן